Slide YAPAY ZEKA DESTEKLİ
Otomatik AL/SAT YAZILIMI

#SiberBot

Yapay Zeka Destekli, Dünya’nın önde gelen borsalarında otomatik alım ve satım işlemi yaparak kazancınızı en üst düzeye çıkarmak için tradingview entegre yazılım bot

SATIN AL DAHA FAZLA BİLGİ AL
BORSA
ENTEGRASYONLARI
SiberBot V5 Vadeli İşlem Botu Nedir ?

Tradingview sitesi içerisinde yer alan özel yapay zeka destekli yazılım ile destekleniş bir indikatördür.

SiberBot; 18+ den fazla argoritma ve yapay zekasıyla hesaplaması yaparak, doğru zamanı belirleyerek  yükseliş ve düşüş trendini tespit edip LONG/SHORT sinyalleri ile otomatik alım ve satım yapıyor.Üstelik o anki piyasa durumuna ve verilerin oranına bağlı olarak kaldıraç miktarını kendisi beliriyor, 2/4/8 Kaldıraçlı işlemler açıyor.

Tradingview sitesinde belirlemiş olduğunuz coini takip ediyor. Yapay zekası uygun gördüğü anda LONG veya SHORT uyarısı veriyor. Chrome tarayıcısıne kurduğumuz özel bir eklenti sayesinde bu uyarıyı görüp otomatik olarak Binance hesabınıza LONG veya SHORT işlemi açıyor. İşlem açarken belirlemiş olduğunuz ayara göre. Stop Loss noktası. Take Profit noktasıda koyuyor. İşlem açıp kar ettikten sonra duruma göre anında tekrar işlem açıp multi kar ettiriyor.

SiberBot V4 Spot İşlem Botu Nedir ?

Tradingview sitesi içerisinde yer alan özel yapay zeka destekli yazılım ile destekleniş bir indikatördür.

SiberBot; 15+ den fazla argoritma hesaplaması yaparak, doğru zamanı belirleyerek  yükseliş ve düşüş trendini tespit edip Al/Sat sinyalleri ile otomatik alım ve satım yapıyor.

Tradingview sitesinde belirlemiş olduğunuz birden fazla kripto grafikleri üzerinde AL/SAT noktaları ile alarm oluşturarak doğru zamanda alım/satım işlemini Chrome İnternet Tarayıcısı Üzerinden kendi borsa hesabınızda Sadece AL ve Sat işlemlerini otomatik kendisi yapıyor. İşlem Mobil Uygulama, E-Mail ve Pop-up Olarak size bildirimler ile bilgi veriliyor.

SİBERBOT ÖZELLİKLERİ

YAPAY ZEKA DESTEKLİ

Tradingview sitesi içerisinde yer alan özel yapay zeka destekli yazılım ile desteklenmiş bir indikatördür 

7/24 Sınırsız İşlem

Takip Ettiğiniz Bitcoin ve Altcoinlerin Kurulumunu Yapın Doğru Zamanda Alsın, Doğru Zamanda Satsın.

15+ Algoritma

Yapay zeka destekli matematiksel işlem yaparak, doğru yerde alım yapıp kâr , doğru yerde satım yaparak sizi zarar işleminden kurtarıyor.

Takip Edin

Tüm Mobil Cihazlarda , Tablet ve Bilgisayarlarda SiberBot performansını izleyin ve yönetin.

Tradingview sitesinde entegre çalışan çok özel ve çok yönlü indikatör geliştirdik. Bu İndikatör seçtiğiniz krito parayı detaylı analiz edip, ne zaman yükseliş ne zaman düşüş trendine girdiğini tespit ediyor ve bunları bile mobil bildirim olarak gönderiyor. Hata Yazılım Ekibimiz Tarafından Geliştirilmiş Bulut sunucu yazılımı Sayesinde Borsa API bağlantısı kullanarak otomatik alım/satım yapmanızı sağlıyor. Ayrıca Alım/Satım işlemlerini özelleştirebiliyorsunuz. Birden Fazla Kripta Para içinde Alım ve Satım Yapabilirsiniz. Sistem kendi bilgisayarınızda çalışmakta olup, hiç bir yere bağlı olmadan borsa hesabınızın şifresi yada herhangi bilgisine ihtiyaç duymadan yapıyor işlemlerinizi

  • Siz Uyurken Sizin Yerinize Doğru Yerde AL/Sat Yaparak Kazanç Sağlayın
  • Ani Fiyat Düşüşlerinde Zarar Etmeyin
  • Sürekli Dipten Alım Yaparak Kar Marjınınızı Artırın
  • Botu elinizdeki Coin ile başlatın ve dalgalanmadan daha fazla bitcoin kazanın!
Sizlerden Gelenler

SiberBot Kullananlar

SiberBot Ücretsiz Sinyal Kanalı

Telegram Kanalımıza Katılarak Ücretsiz Kripto Para AL/SAT Sinyalleri Alabilirsiniz